Sıkça Sorulan Sorular

Teklif yazılımı içinde dilerseniz muhasebe programını entegre şekilde kullanabilirsiniz. Ön muhasebe modüllerinin tamamı yer almaktadır. Cari, kasa, banka, fatura işlemleri eksiksiz şekilde yapılabilmektedir. Girilen teklif tek tuşla faturalaştırılabilir, sipariş irsaliyeleştirilebilir, e-fatura sistemine dahilseniz faturanızı e-fatura olarak gönderebilir, faturaya ait tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyonlara oldukça önem veren bir firmayız. Piyasada kabul görmüş birçok yazılımla entegrasyon ve geliştirmeler yapılabilmektedir. Logo, Mikro, Netsis, Nebim ile entegre çalışan teklif programı olarak kullanılabilmekteyiz. Veriler stok ve cari olarak muhasebe veya erp programından alınabilir ve sipariş olarak aktarılabilmektedir.

Firmanıza ait teklif veya sipariş formlarını tasarlayıp online teklif programına entegre edebilmekteyiz. Bir veya birden fazla form tasarımı yapılabilmektedir. Marka bazlı, resimli veya resimsiz, ingilizce veya türkçe form tasarımları yapılabilmektedir.

Esn Web teklif programı içine excel aktarımı yapılabilmektedir. Özellikle müşteri, stok aktarımları yapılabilmektedir. Geçmiş verilen teklif kayıtlarınız üzerinde çalışma yapılarak teklif programına gerekirse ücretsiz aktarılabilmektedir.

Bulut tabanlı teklif programı Esn Web hem kendi sunucunuzda hemde Önal Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. sunucularında barındırılabilmektedir. İnternet hızı ve sunucu yapısı yazılımın çalışmasına elverişli olması durumunda veritabanı firmanızın sunucularına kurulabilmektedir.

Teklif programı yedekleme işlemleri veritabanının kendi sunucularımızda olması durumunda geçerlidir. Günlük ve haftalık olarak yedekler alınabilmektedir. Dilediği anda veritabanı yedeklerini özel izinle talep edebilir ve mail adresine gönderilen link ile indirebilmektedir. Müşteri veritabanını kendi sunucusunda bulunduruyorsa yedekleme sorumluluğu kendisine ait olmaktadır.