Online Teklif Programı

Teklif programı tamamen web tabanlı çalışabilen hızlı ve kolay kullanıma sahip tekliflerinizi hazırlayıp müşterilerinize gönderebileceğiniz iş yazılımıdır. Tekliflerin hızlı gönderimi, raporlanabilmesi ve detaylı analiz edilmesi amaçlanmaktadır.

Online teklif hazırlama programı sayesinde internet olan her yerden istediğiniz cihazdan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek teklif oluşturabilir ve teklif gönderimini yapabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeden Windows, Mac, Linux işletim sistemlerinden rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Evde, iş yerinde ve hatta müşteri yanında teklif oluşturabilir satışınızı hızlandırabilirsiniz.

Firmanızda kullanılan teklif şablonları teknik ekibimiz tarafından hazırlanarak sisteme entegre edilebilmektedir. Firmanızın hali hazırda kullanmış olduğu teklif dizaynları birkaç farklı dizayn ile hazırlanabilmektedir. Resimli teklif şablonu, teknik özellikli teklif şablonu, ingilizce veya türkçe şablon hazırlanabilmektedir.

Teklif Programı - Teklif Hazırlamanın Kolay ve Hızlı Yolu

Teklif programı crm programının bir parçası olarak sadece teklif hazırlama programı olarak kullanılabilmektedir. Önce teklif göndereceğiniz müşteri veya aday müşteri kaydı açılabilmektedir. Müşteriye ait tüm bilgiler detayları ile girildikten sonra teklif edeceğiniz ürün yada hizmetler seçilerek fiyat veya iskonto girilebilir ve teklif pdf formatına dönüştürülerek müşterinize teklif programı içinden email gönderilebilmektedir.

Online Teklif Programı

Teklif programı tamamen web tabanlı çalışabilen hızlı ve kolay kullanıma sahip tekliflerinizi hazırlayıp müşterilerinize gönderebileceğiniz iş yazılımıdır. Tekliflerin hızlı gönderimi, raporlanabilmesi ve detaylı analiz edilmesi amaçlanmaktadır.

Bulut Tabanlı Teklif Programı

Esn teklif programı bulut üzerinde çalışan web tabanlı teklif takip programıdır. İnternet olan her yerde ister bilgisayar ister mobil cihazlardan rahatlıkla bağlantı gerçekleştirilebilmektedir. Verilerinizi kendi sunucunuzda veya firmamızın sunucularında barındırabilirsiniz.

Entegrasyon

Esn Web bulut tabanlı teklif programı piyasada bulunan muhasebe veya erp programları ile entegrasyon yapabilmektedir. Girilen teklif sipariş oluşturulduktan sonra ilgili programlara aktarılabilmektedir.

Email Entegrasyonu

Sms entegrasyonunda olduğu gibi email entegrasyonunda yapılan her işlem şirket içi ve müşteri tarafında mail olarak gönderilebilmektedir. Email bilgisi Crm içine tanımlanarak gerekli işlemler yapılabilmektedir

Veri Aktarımı

Esn Web çift taraflı veri aktarımına uygundur. Elinizde excel dosyalarınız varsa veya hali hazırda program kullanıyorsanız kullanmış olduğunuz programdan verileri alarak crm programına aktarım yapılabilmektedir

Esn Mobil Crm

Esn Web ile birlikte Esn Mobil Crm uygulaması kullanılabilmektedir. Apple Store ve Google Play üzerinden indirerek Esn Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Cep telefonu veya tabletten teklif hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz.

Yetkilendirme

Online teklif programı içinde kullanıcı bazlı yetkilendirme yapılabilmektedir. Kullanıcıların hangi menüleri görüp göremeyeceği ve hatta silme veya ekleme işlemi yapıp yapamayacağı yetkilendirilebilmektedir

Teklif ve Sipariş Formu

Crm programı içinde hazırlanan teklif ve siparişler için firmanıza ait formlar tasarlanarak sistem içine entegre edilebilmektedir. Birden fazla resimli, resimsiz vb şablonlar hazırlanabilmektedir.

Hatırlatmalar

Girilen görüşme neticesinde ileriye dönük verilen randevunun hatırlatması yapılabilmektedir. Teklif geçerlilik süresi, sipariş sevkiyat süresi hatırlatmaları otomatik olarak sistem tarafından yapılabilmektedir.

Görev Yönetimi

Görev yönetimi sayesinde teklif programı içerisinde kullanıcılara görevler oluşturabilir, oluşturulan görevleri takip edebilirsiniz. Görev oluşturma veya sonuçlandırma tarafında gerekli bilgilendirmeler yapılabilir ve kapanmamış açık görevler takip edilebilmektedir

Sms Entegrasyonu

Teklif programı içinde yapılacak her işlemde sms entegrasyonu yapılabilmektedir. Örnek olarak teklif gönderimi öncesi veya sonrasında müşteri veya şirket içi yetkililere sms gönderimi sağlanabilmektedir.

Döküman Yönetimi

Crm içinde her menüde döküman yönetimi sağlanabilmektedir. Yapılan görüşme, verilen teklif sonrasında müşteriden alınan görsel veya diğer tüm dosya türleri crm altına eklenebilmektedir.

Raporlama

İyi bir crm programı iyi raporlar üretmelidir. Girişi yapılan her veri raporlamaya yönelik girilir, detay raporlar crm programı içinden alınır ve analizi yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Teklif, sipariş formlarımızı sisteme adapte edebiliyor muyuz?

Firmanıza ait teklif veya sipariş formlarını tasarlayıp online teklif programına entegre edebilmekteyiz. Bir veya birden fazla form tasarımı yapılabilmektedir. Marka bazlı, resimli veya resimsiz, ingilizce veya türkçe form tasarımları yapılabilmektedir.

2. Programın için excel verisi aktarılıyor mu?

Esn Web teklif programı içine excel aktarımı yapılabilmektedir. Özellikle müşteri, stok aktarımları yapılabilmektedir. Geçmiş verilen teklif kayıtlarınız üzerinde çalışma yapılarak teklif programına gerekirse ücretsiz aktarılabilmektedir.

3. Program verileri kendi sunucularımızda olabilir mi?

Bulut tabanlı teklif programı Esn Web hem kendi sunucunuzda hemde Önal Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. sunucularında barındırılabilmektedir. İnternet hızı ve sunucu yapısı yazılımın çalışmasına elverişli olması durumunda veritabanı firmanızın sunucularına kurulabilmektedir.

Demo Talebi ! Ücretsiz Destek Alın

7 Günlük Ücretsiz Denemenizi Başlatın

Daha iyi iş geliri için hayalinizdeki Online Teklif programınıza yardımcı olabiliriz.

  • 7 günlük ücretsiz deneme
  • 7/24 Destek