Online Teklif Programı

Online teklif programı ile konum fark etmeksizin evinizden, iş yerinizden veya müşteri konumunda hızlıca teklif işlemlerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Online Teklif Programı ile web tarayıcısı üzerinden Otomatik Teklif Hazırlama gibi işlemlerinizi hızlıca yapabilmenize olanak sağlayan Web Tabanlı Teklif Programıdır. Esn Web Teklif Programı ile paralel şekilde çalışan Esn Mobil uygulamamız ile birlikte cep telefonunuz veya tabletinizden görüşmelerinizi ve Tekliflerinizi hazırlamanıza imkan sağlamaktadır.

Firmanıza ekstra server maliyeti oluşturmadan verilerinizi bulutta güvenle tutulmasını sağlıyoruz. Datalarınız bizde olabileceği gibi kendi sunucularınızda da tutabilmektesiniz. Datalarınızın biz de tutulması durumunda iki taraflı sözleşme ile veri güvenli üst düzeydedir.

Online teklif programı ile Firmanızda kullanmış olduğunuz teklif şablonları veya proforma teklif şablonları teknik ekibimiz tarafından tasarımı yapılarak sisteminize entegre edilebilmektedir. Firmanızın hali hazırda kullanmış olduğu teklif dizaynları birkaç farklı dizayn ile hazırlanabilmektedir. Resimli teklif şablonu, teknik özellikli teklif şablonu, İngilizce veya Türkçe şablon hazırlanabilmektedir.

Teklif hazırladıktan sonra teklifiniz örnek olarak yurt dışı müşteriye gönderilecekse İngilizce teklif şablonu, teklifiniz yedek parça veya sarf malzeme teklifiyse proforma benzeri teklif şablonu kullanarak teklif gönderimi yapılabilmektedir. Buradan da anlayacağımız gibi web tabanlı teklif programı içinde farklı şablonlarla teklif hazırlayıp göndermek çok kolay.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte satış personelinin sahadan çözüm Hızlıca Teklif Hazırlama gibi ihtiyaçları Online Teklif Programı ile daha kullanışlı ve kolay hale gelmiştir. Online Teklif Programı sayesinde ve 20 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize bu noktada istenilen kullanımı kolay ve işlevli olan bir yazılımız ortaya çıkmıştır.

Online Teklif Programı nedir?

Online Teklif Programı ile satış faaliyetleri bir bütün olarak izlenir ve planlaması yapılır. Satış yapılma fırsatı olan
müşteriler, bu müşterilerle temasa geçmek için yetkili kişiler belirlenir, ve bununla randevu oluşturulur. Planlanan
satışlar yanında olması muhtemel satış fırsatları da aynı şekilde izlenir.

Online Teklif Programı tamamen web tabanlı çalışabilen hızlı ve kolay kullanıma sahip tekliflerinizi hazırlayıp müşterilerinize gönderebileceğiniz iş yazılımıdır. Tekliflerin hızlı gönderimi, raporlanabilmesi ve detaylı analiz edilmesi amaçlanmaktadır.

Demo talebi için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir