Otomatik Teklif Hazırlama Programı

Otomatik teklif hazırlama

Otomatik Teklif Hazırlama Programı ile hızlı kolay teklifler hazırlayın. Teklifleri basit şekilde gönderin. Web tabanlı teklif programı ile online her yerden teklif oluşturun

Teklif programı satış departmanının müşterilerine sunmuş olduğu teklifleri kayıt altına almasına, hızlı gönderim sağlamasına, raporlamasına imkan vermektedir. Birçok firma tekliflerini excel veya word olarak manuel hazırlayıp klasörler içinde kayıt altına almaktadır. Oldukça sağlıksız, raporlamada güçlük çıkaran bu yöntem ayrıca oldukça güvenlik sorunları teşkil etmektedir.

Teklifler temel bilgiler girildikten sonra çok hızlı şekilde hazırlanıp gönderilebilmektedir. Müşteri ve ürün bilgileri sistem ilk kurulduğunda içeri excel dosyalarından veya eski kullandığınız mevcut programdan aktarılabilmektedir. Tüm ürünler için stok kaydı açmanıza gerek kalmamaktadır. Müşterinize daha önce göndermiş olduğunuz teklifi kopya oluştur diyerek farklı bir müşteriye göndermeniz bir dakikadan daha az bir süre alacaktır. Böylece teklifler otomatik olarak hızlı şekilde hazırlanıp müşteriye gönderilebilecektir.

Online Teklif Programı

Online Teklif Programı ile ofis dışında hem web üzerinden hem de mobil uygulamamız ile hızlıca teklif hazırlayabilirsiniz. Saha da müşterilerinize daha önce verdiğiniz teklifleri görebilirsiniz. Hatırlama özelliği ile girilen randevu tarihine göre zamanı geldiğinde sizi bildirim olarak uyarmaktadır. Böylece teklif ve görüşmelerinizi unutma gibi bir durumun önüne geçmiş olacaksınız.

Oluşturduğunuz teklifleriniz için Farklı Dillerde (Çoklu Dil Desteği) Teklif Formu, Proforma Invoice vs gibi firmanıza özel olarak dizayn edilen teklif formlarının çıktılarını PDF, Word ve Excel olarak alabilir, Online Teklif Program ile Outlook, Office 365 ve Exchange E-Mail entegrasyonu ile müşterilerinize  gönderebilirsiniz. 

Demo için hızlıca form buraya tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir