Logo ile Entegre Teklif Programı

Teklif hazırlama programı ile hızlı kolay teklifler hazırlayın. Teklifleri basit şekilde gönderin. Web tabanlı teklif programı ile online her yerden teklif oluşturun

Teklif programı satış departmanının müşterilerine sunmuş olduğu teklifleri kayıt altına almasına, hızlı gönderim sağlamasına, raporlamasına imkan vermektedir. Birçok firma tekliflerini excel veya word olarak manuel hazırlayıp klasörler içinde kayıt altına almaktadır. Oldukça sağlıksız, raporlamada güçlük çıkaran bu yöntem ayrıca oldukça güvenlik sorunları teşkil etmektedir.

Teklif Programı kullanan firmalar mevcut muhasebe programları ile entegrasyon yoluna gitmektedir. Bu noktada piyasada oldukça yaygın kullanılan Logo Muhasebe Programı ile çeşitli entegrasyonlar yapılabilmektedir.

Muhasebe programları ile entegrasyon yapılması verilerin tekrar tekrar girilmesine engelleme amacıyla firmaların talep ettiği bir işlemdir. Örneğin yeni cihaz satılan müşteri muhasebe programına kaydedildikten sonra entegrasyon olmaması durumunda teknik servis programına ayrıca kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu durumun önüne geçilerek cari ve stok kayıtları Logo Muhasebe programından çekilebilmektedir. Böylece Logo Go veya Tiger içine açılan cari kart ve stok kartları anında teknik servis programı içine aktarılabilmektedir

Logo Go ve diğer paketleri ile entegrasyon yapılabilmektedir. Ayrıca crm programı olarak entegre kullanmak isteyenler içinde entegrasyonlar yapılabilmektedir. Logo tarafından stok ve carilerin çekilebildiğini belirtmiştik. Bunun yanında biten servis işlemleri için servis fişi faturalandırılması yapılacaksa servis formu işaretlenebilir ve logo tarafına gönderilebilmektedir. Böylece faturalandırma işleminde unutulma ve faturanın yanlış cariye kesilmesi gibi durumun önüne geçilecektir.

Logo programından cari, cari bakiye, stoklar, stok bakiyeleri gibi teklif programına verileriniz entegrasyon ile çekilmektedir.

Ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve oto servis programı için test kullanımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir